AIKIDÓ PARDUBICE
Nábor - Aikidó / Japonské bojové umění
David Bradna, 4.dan aikikai


KDY


Přidej na kterékoliv hodině základů podle rozvrhu.

 • neboj se, že bys nestíhal, nebo někoho zdržoval

 • vyzkoušejte si aikidó úplně nezávazně - PRVNÍ
  HODINA JE ZDARMA

 • cvičit u nás může každý od 15 let; dětský
  oddíl nemáme


CO S SEBOUNa začátek stačí tepláková souprava s dlouhými rukávy a dobrá nálada . Zbylé vybavení dořešíme na tréninku.


KDE NÁS NAJDETE


Areál naproti Kávovinám v ulici Jana Palacha.


Za vrátnicí doleva mezi dvě podlouhlé budovy. Vchod uprostřed levé z nich. Po schodech do patra a nakonec dlouhé chodby.Přímo do arálu se dá přijet autem ulicí V Ráji a zaparkovat hned před dojo.


Zobrazit v
google mapách.PROČ AIKIDÓSEBEOBRANA : Aikidó je bojové umění. Jeho techniky jsou velmi účinné a zároveň upravené tak, aby neublížily útočníkovi. Je tedy inteligentním, funkčním a zároveň neagresivním systémem sebeobrany. Společně s aikidó se naučíte i jeden z nejstarších systémů boje s japonským mečem a holí. Postupně se budete učit i moderní aplikaci s pistolí, nožem nebo teleskopem.

TĚLO A MYSL : Aikidó je výborným nástrojem pro získání celkové tělesné kondice, posílení zdraví a výkonnosti. Aikidó cvičí mysl, dělá člověka mentálně odolnějším, zlepšuje koncentraci, komunikaci a sebejistotu. Synonymem aikidó je radost z pohybu.

JAPONSKÁ KULTURA : Tradiční japonská filosofie je unikátní svým důrazem na přítomný okamžik a vnímání sebe sama v kontextu okolního světa. Pro jejich studium není lepšího způsobu než některé z tradičních japonských "dó" (cesta). Náš instruktor je odborníkem na Japonsko a již řadu let předává své zkušenosti jak na žíněnce, tak na univerzitní katedře.

PÁDOVÉ TECHNIKY : Aikidó má jeden z nejpropracovanějších systému pádových technik. Nejenom, že jsou vynikajícím způsobem jak pracovat na fyzické kondici a koordinaci těla, ale máme také ověřené ;) , že mohou v reálném životě efektivně ochránit před vážným zraněním.


Chcete se naučit sebeobranné techniky, zapracovat na svém mentálním rozvoji, nebo si jít jenom večer protáhnout tělo a získat fyzickou kondici, AIKIDÓ JE TA PRAVÁ VOLBA.
PROČ U NÁS


Náš instruktor cvičil dlouhodobě v Japonsku přímo u mistra, od kterého se učil Steven Seagal a je držitelem oficiálního certifikátu japonského ústředí aikidó v Tokiu.

O náš technický pokrok se stará Christian Tissier, jeden z nejuznávanejších učitelů aikidó na světě a jeden z mála cizinců, který je pozívaný do Japonska, aby zde vedl semináře.

Dójó je vybavené pro tréninky bojového umění (150m2 tatami) a je v soukromém objektu, kam mají přístup jen cvičenci a instruktoři. Ochotně poradíme, nebo pomužeme s koupí kvalitního vybavení.


A hlavně...JSME DOBRÁ PARTA LIDÍ a CO DĚLÁME, DĚLÁME RÁDI !
CO MĚ TO BUDE STÁT


Pravidelné platby:
 • členské příspěvky: 590kč / měsíc

 • licence České federace aikidó 400kč / rok

Jednorázová investice do vybavení:
 • odolnější kimono (750g): max. 1490kč podle výšky

 • dřevěný meč: cca 500

 • dřevěná dýka: cca 150MÁTE-LI JAKÉKOLIV OTÁZKY, NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS


David Bradna - 737 73 4646

aikidopardubice @ gmail.comMOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Kdo jsme a kdo je náš instruktor


Jak vypadá aikidó, které cvičíme


Co je vlastně aikidó